LS Recommend

Poznaj opinie o produkcie z rozwiązaniem wspomaganym przez sztuczną inteligencję

Gwarantuj nowe przeżycia zakupowe z silnikiem rekomendacji produktów

Aby zapewnić swojej firmie rentowność i móc budować poczucie lojalności wśród klientów niezbędnym jest, aby ci do ciebie wracali. Na dzisiejszym, wysoce konkurencyjnym rynku jest to coraz trudniejsze do osiągnięcia. Konsumenci mają coraz więcej opcji sklepów - zarówno tych stacjonarnych, jak i online - do których mogą udać się na zakupy. Oferowane ceny schodzą obecnie na dalszy plan - zastępuje je natomiast jakość doświadczeń zakupowych. Dlatego, by zwiększyć obroty, detaliści muszą zapewnić klientom odpowiedni produkt, w odpowiednim miejscu i czasie.

Buduj strategie swojego sklepu z rozwiązaniem dla branży retail LS Recommend, gwarantującym dostęp do zaawansowanej analityki i sztucznej inteligencji.

Niezapomniane wrażenia dzięki spersonalizowanej rekomendacji produktów z LS Recommend

LS Recommend to oparte na chmurze obliczeniowej rozwiązanie rekomendacji dla sprzedawców detalicznych, z którym poznasz opinie o produkcie. Analizuje ono zachowania zakupowe i dostarcza predykcyjne wglądy zespołom sprzedawców i witrynom e-commerce. Niezależnie od tego, czy klienci dokonują zakupów online czy bezpośrednio w sklepie stacjonarnym, konsumenci otrzymują sugestie dotyczące produktów, które wpływają korzystnie na jakość wrażeń zakupowych i podnoszą średnią wartość zamówień.

Silnik rekomendacji oparto na opracowanej przez Microsoft technologii Cortana Intelligence. Aplikacja czerpie dane z dotychczasowych ścieżek i historii zakupów, generując następnie spersonalizowane sugestie.

Korzystaj z personalizacji w wielu kanałach

LS Recommend to proste rozwiązanie oparte na modelu SaaS (ang. software as a service), które możesz zastosować na wielu płaszczyznach kontaktu z klientem - w mobilnych i stacjonarnych punktach POS, e-commerce czy aplikacjach lojalnościowych. Dzięki historii zamówień i danym klientów zgromadzisz opinie o produkcie oraz zapewnisz spersonalizowane interakcje i wyższą jakość obsługi.

Maksymalizuj przychody dzięki optymalizacji konwersji i sprzedaży cross-selling

Wykorzystanie sztucznej inteligencji (AI) oraz uczenia maszynowego w handlu detalicznym pozwala na stosowanie znacznie bardziej precyzyjnych rekomendacji wobec klientów i znaczny wzrost zysków. Silniki rekomendacji, takie jak LS Recommend, czerpią z historii Twojej witryny e-commerce, aby proponować klientom produkty, które najbardziej odpowiadają ich preferencjom i zainteresowaniom. Optymalizowana jest tym samym konwersja oraz proces odkrywania towarów.

Zapewnij swoim sprzedawcom najlepsze narzędzie wsparcia LS Recommend

Z LS Recommend jesteś w stanie zagwarantować swojemu zespołowi sprzedaży dostęp do aktualnych informacji dostarczanych im w czasie rzeczywistym. Wspomogą one twoich specjalistów w bezpośrednim kontakcie z klientem i pozwolą na stosowanie praktycznych rekomendacji towarów. Rozwiązanie stanowi przydatne narzędzie, które dzięki sugestiom bazującym na sztucznej inteligencji pomoże twojej firmie łatwiej osiągać i przekraczać wyznaczone cele sprzedażowe. Pracownicy sklepu mogą wyświetlać pulpity nawigacyjne i raporty usługi Power BI bezpośrednio w systemie Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV).

Opinie o produktach kluczem do budowania zaangażowania

Zwiększaj poziom konwersji, zaangażowanie i lojalność klientów dzięki mechanizmom rekomendacji produktów, które przewidują potrzeby kupujących. Budowanie lepszych wrażeń zakupowych przy wsparciu silnika rekomendacji odbywa się za sprawą umiejętności systemu do uczenia się na podstawie ówcześnie zebranych danych sprzedażowych. Nowa jakość wrażeń przekłada się z kolei na ponowne wizyty w sklepie oraz wzrost przeciętnej wartości zamówień.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich danych handlowych z technologią chmury obliczeniowej

LS Recommend dostępne jest jako rozwiązanie typu Software as a Service (SaaS), oparte na technologii cloud computing. Oznacza to, że możesz wdrożyć je bez konieczności inwestowania we własne struktury informatyczne czy angażowania własnych specjalistów IT. Z oprogramowania możesz korzystać również z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu. Twoje dane przechowywane są na bezpiecznej platformie chmurowej i podlegają automatycznej archiwizacji. Ponadto, wykorzystywane zasoby możesz skalować zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem, płacąc jedynie za to, co faktycznie niezbędne.

Dlaczego LS Recommend to system dla twojego biznesu?

Rozwiązanie oparte na technologii Mircosoft Cortana Intelligence - pakiecie zaawansowanych analiz i sztucznej inteligencji

Wsparcie dla marketingu poprzez dostarczanie spersonalizowanych promocji, maili i reklam

Indywidualne rekomendacje dla klientów opracowywane na bazie historii zakupów

Elastyczność i skalowalność zapewniona dzięki chmurze obliczeniowej

Weź udział w bezpłatnych konsultacjach! 

Nasz ekspert doradzi Ci w wyborze odpowiedniego oprogramowania do sprzedaży detalicznej.  

Skontaktuj się z nami

Poznaj wszystkie nasze produkty dla branży retail 

storechart-barshistorycrosschevron-downlayerstext-align-right